محصولات ما

ایماتینیب یک مهار کننده پروتئین تیروزین کیناز است که تیروزین کیناز bcr-abl  را که در نتیجه اختلال کروموزوم فیلادلفیا تشکیل شده، مهار می‌کند. این ترکیب به طور انتخابی مانع تکثیر و ایجاد آپوپتوز در سلول‌های bcr-abl مثبت می‌گردد.

 

نکسوفنیب یک مهارکننده کیناز است که تکثیر سلولی تومور را کاهش می دهد. این دارو کینازهای داخل سلولی  (c-CRAF، BRAF و  BRAFجهش یافته) و سطح سلولی (KIT، FLT-3، RET، RET / PTC، VEGFR-1، VEGFR-2، VEGFR-3 و PDGFR-ß) را مهار می‌کند. تعدادی از این کیناز ها در سیگنالینگ، آنژیوژنز و آپوپتوز سلول‌های سرطانی دخیل هستند.

 

سونیتینیب با هدف قرار دادن چندین گیرنده تیروزین کیناز، سیگنالینگ سلولی را مهار می‌کند که شامل همه گیرنده‌های فاکتور رشد مشتق از پلاکت (PDGF-R) و گیرنده‌های فاکتور رشد اندوتلیال عروقی (VEGFRs)، که در آنژیوژنز تومور و تکثیر سلول تومور نقش دارند، می‌باشد.

 

رگورافنیب یک مهارکننده تیروزین کینازهای غشایی و داخل سلولی است و فعالیت کینازهایی که در پروسه‌های آسیب سلولی همانند آنژیوژنزیس تومور نقش دارند، را مهار می‌کند.

 

 

بانولیب یک مهار‌کننده تیروزین کیناز BCR-ABL است که به پروتئین Abl را در BCR-ABL متصل شده و آن را غیرفعال می‌کند. این دارو منجر به مهار تکثیر Bcr-Abl در سلول‌های لوسمی میلوئید مزمن (CML) کروموزوم فیلادلفیا مثبت در بدن می‌گردد.

 

 

لنیتون یک نام تجاری برای یک داروی ضد درد در کلاس اوپیوئیدها (داروهای مخدر) است که حاوی اکسی کدون با رهش طولانی است. این محصول به مدیریت درد به اندازه ای شدید کمک می کند که نیاز به درمان مداوم و طولانی مدت مواد افیونی داشته باشد و هیچ گزینه جایگزینی برای درمان درد برای آن وجود ندارد.

تنتور تریاک برای مصرف خوراکی فرموله شده و از لاتکس خشخاش خشک شده در هوا (Papaver somniferum) ساخته شده و حاوی آلکالوئیدهایی مانند مورفین و کدئین است.

برای دریافت کاتالوگ کامل محصولات می توانید از طریق لینک زیر اقدام فرمایید .

محصولات ما

📍 آدرس :

تهران ، اتوبان یادگار امام جنوب، بلوار ایثارگران شمالی، کوچه البرز چهارم، پلاک ۱

☎️ شماره های تماس :

021 _ 22143317

021 _ 22135139

021 _ 22072571

021 _ 22131506

☎️ فکس :

021 _ 22134621

💬 شبکه های اجتماعی :

✉️ ایمیل :

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت دارویی دانش کیمیا فارمد ( داکفا ) می باشد.